Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego – Akcesoriachrom.pl

1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma„MOTO-ARTEX’ Artur Stępczyński ul. Dąbrowskiego 10 14-500 Braniewo Tel.504 976 575, www.akcesoriachrom.pl.

2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
- sklep internetowy,
- e-mail: sklep@akcesoriachrom.pl
- telefonicznie 504 976 575
2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
4. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
5. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
6. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
7. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
8. Firma „MOTO-ARTEX” zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).
9. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
10. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie od 2 do14 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.
11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.
12. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT, paragon) oraz niezbędne karty gwarancyjne. W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie  upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy (sklep@akcesoriachrom.pl)
13. Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji od 12 do 36 miesięcy.
14. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
- przy odbiorze przesyłki,
- przelewem (przedpłatą).
15. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest wypełnienie dołączonego do przesyłki formularza. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu.
16. Podczas dokonywania przedpłaty:
- Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto
„MOTO-ARTEX” Artur Stępczyński,
nr rachunku: 24 1160 2202 0000 0001 3710 1433 .
- Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej oraz dopisać hasło "Zamówienie internetowe".
- Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie „MOTO-ARTEX” Artur Stępczyński
17. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.
18. Przy zamówieniach o wartości powyżej 2000 zł koszt przesyłki pokrywa firma „MOTO-ARTEX”
19. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.
20. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 504 976 575
21. Firma  „MOTO-ARTEX” zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 

Powered By OpenCart
AkcesoriaChrom.pl © 2021