Polityka prywatności

Akcesoriachrom.pl ogranicza wykorzystywanie i zbieranie informacji o użytkownikach do niezbędnego minimum, wymaganego do zamawiania towarów oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Zbieramy informację o użytkownikach niezbędne do realizacji zmówienia (m.in. na podstawie formularza zamówień itp.), takie jak adresy poczty elektronicznej lub dane osobowo-adresowe. Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim chyba że po uzyskaniu uprzedniej zgody Użytkowników lub jeżeli wymagają tego przepisy obowiązującego prawa i służą głównie do realizacji zobowiązań wobec użytkowników.

Zbieramy i analizujemy informacje zawarte w logach systemowych, takie jak nazwy domen, z których łączą się użytkownicy serwisu, ilość odsłon stron, ilość wizyt etc. System zbiera również informacje dotyczące numerów IP korzystających w jakikolwiek sposób z serwisu.

Adresy IP użytkowników mogą zostać wykorzystane w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną WWW. Adres IP może być wykorzystywany do identyfikacji i gromadzenia danych demograficznych od osób odwiedzających witrynę (np. informacje o regionie, z którego nastąpiło połączenie).

W przyszłości powyższe zasady mogą ulec zmianie. W takim przypadku informację o tym zostaną zamieszczone na tej stronie.

Powered By OpenCart
AkcesoriaChrom.pl © 2021